Producenci
Smartfon Blackview BV5300 4/32GB Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | Helio A22 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Odporny na kurz | Tak |
| Klasa ochrony | MIL-STD-810H |
| Odporność na wodę | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Odporny na upadek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 161,6 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 273 g |
| Głębokość produktu | 77,6 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | PowerVR GE8300 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Barometr | Tak |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Odblokowywanie twarzą | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1560 x 720 px |
| Typ HD | HD+ |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Gęstość pikseli | 282 ppi |
| Typ wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran współpracuje z rękawiczkami | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Ilość slotów kart pamięci | 1 |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 3 GB |
| Rozszerzenia pamięci | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Odblokowywanie twarzą | Tak |
| Bateria | |
| Czas rozmowy | 25 godz. |
| Czas czuwania | 32 dni |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |