Producenci
Smartfon Blackview BV5300 PRO 4/64 6580h (zielony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Helio P35 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Obsługa kart flash | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pozycjonowanie na rynku | Telefon z aparatem |
| Model | Wytrzymały telefon |
| Moc | |
| Czas rozmowy | 25 h |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Czas czuwania | 32 dni |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 273 g |
| Wysokość produktu | 161,6 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 77,6 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 px |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 282 ppi |
| Typ wyświetlacza | LCD IPS |
| Audio | |
| Radio FM | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Certyfikaty | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Kamera tylna | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Przesyłanie danych | |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wydajność GPS | |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Obsługa połączeń | |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące