Producenci
Smartfon Blackview BV5300 Pro 4/64GB Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Pamięć | |
| Obsługa kart flash | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Konstrukcja | |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia Wodoodporny |
| Model | Rugged phone |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pozycjonowanie na rynku | Telefon z aparatem |
| Moc | |
| Czas czuwania (2G) | 758 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Czas rozmów (2G) | 25 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 273 g |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 3G |
| Wi-Fi | Tak |
| Sieć danych | GPRS |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 px |
| Technologia dotyku | Single-touch |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zewnętrzny wyświetlacz | LCD |
| Audio | |
| Radio FM | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Multimedia | |
| Wiadomości wideo | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Tryb nocny | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ procesora | 2440 |
| Przesyłanie danych | |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność GPS | |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Obsługa połączeń | |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Kalkulator Nagrywarka Konwerter SOS Notatki Budzik Stoper Czarna lista Kalendarz Gry |
Gwarancja 24 miesiące