Producenci
Smartfon Blackview BV6200 Pro 4/128GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio P35 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 4x 2,3 GHz + 4x 1,8 GHz |
| Typ procesora | MediaTek |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Konstrukcja | |
| Odporność na wodę | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporny na upadek | Tak |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Klasa ochrony | MIL-STD-810H |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Odporny na kurz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 174,4 mm |
| Wysokość produktu | 19,2 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 438 g |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Odblokowywanie twarzą | Tak |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Karta graficzna | IMG PowerVR GE8300 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD IPS |
| Rozdzielczość | 1612 x 720 px |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Typ HD | HD+ |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | DokeOS 3.1 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Rozszerzenia pamięci | Tak |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 4 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Bateria | |
| Moc ładowania | 18 W |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Czas czuwania | 62 dni |
| Pojemność baterii | 13000 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 21 h |
| Czas rozmowy | 50 h |
| Kamera | |
| Tryb nocny | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |