Producenci
Smartfon Blackview BV6200Plus 8GB/256GB Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Unisoc T606 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 438 g |
| Wysokość produktu | 174,4 mm |
| Głębokość produktu | 19,2 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Panda Glass |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Rozdzielczość | 720 x 1612 px |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | DokeOS 4.0 |
| Certyfikaty | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 11000 mAh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
Gwarancja 24 miesiące