Producenci
Smartfon Blackview BV6300Pro 6/128GB Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A73 |
| Model procesora | MT6771T |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz Odporny na uderzenia Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 12,8 mm |
| Wysokość produktu | 159,6 mm |
| Szerokość produktu | 78,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 3G | CDMA |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | Mali-G72 MP3 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C Prąd przemienny |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Gęstość pikseli | 240 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC AC3 APE AC4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 MOV 3GP |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 8 h |
| Pojemność baterii | 4380 mAh |
| Standby time (4G) | 336 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu | 1,8 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) | 0,3 MP |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |