Producenci
Smartfon Blackview BV6600 4/64GB Pomarańczowy (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio A25 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Taktowanie procesora | 2,00 GHz |
| Typ procesora | MediaTek |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 159,6 mm |
| Szerokość produktu | 79,4 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | PowerVR GE8320 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | APE FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 3GP MOV |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Pojemność baterii | 8580 mAh |
| Kamera | |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 0,3 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 0,3 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 3 miesiące