Producenci
Smartfon Blackview BV6600 Pro 4/64 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Model procesora | Helio P35 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 179,4 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 620 g |
| Wysokość opakowania | 194 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-FDD |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 18:9 |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10.0 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 AVI 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AMR OGG |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8580 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4640 x 3488 px |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Kamera termowizyjna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| MMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |