Producenci
Smartfon Blackview BV6600 Pro 4/64GB Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio P35 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporna Odporny na uderzenia |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Nazwa koloru | Green |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 325 g |
| Szerokość produktu | 79,4 mm |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | IMG GE8320 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Gęstość pikseli | 182 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | APE AC4 FLAC AC3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV 3GP MKV MP4 |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4 |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Pojemność baterii | 8580 mAh |
| Kamera | |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 0,3 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |