Producenci
Smartfon Blackview BV7200 6/128GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Procesor graficzny | ARM Mali-G52 MC2 |
| Model procesora | Helio G85 |
| Taktowanie procesora | 2 x 2.0 GHz / 6 x 1.8 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporny na upadek | Tak |
| Liczba konfigurowalnych przycisków | 1 |
| Odporność na wodę | Tak |
| Odporny na kurz | Tak |
| Klasa ochrony | MIL-STD-810H |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 165,3 mm |
| Głębokość produktu | 81,6 mm |
| Waga produktu | 288 g |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type C |
| Wyświetlacz | |
| Ekran współpracuje z rękawiczkami | Tak |
| Rozdzielczość | 1560 x 720 px |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Typ wyświetlacza | LCD IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 19:9 |
| Typ HD | HD+ |
| Gęstość pikseli | 283 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 AVI 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AMR OGG |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość slotów kart pamięci | 1 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Rozszerzenia pamięci | Tak |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 10 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| NFC | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Napięcie ładowania | 9 V |
| Pojemność baterii | 5180 mAh |
| Moc ładowania | 18 W |
| Czas czuwania | 25 dni |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 11 h |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Czas rozmowy | 19,7 h |
| Kamera | |
| Obiektyw szerokokątny | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Dołączona lampa błyskowa | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Funkcje sztucznej inteligencji (AI) | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
Gwarancja 24 miesiące