Producenci
Smartfon Blackview BV8900 8/256GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio P90 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Wydajność | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 2400 x 1800 px |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 7 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPPDDR4X |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 5 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość kamery termowizyjnej | 80 x 60 px |
| Kamera termowizyjna | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik migotania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące