Producenci
Smartfon Blackview BV9300 12/256GB Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek Helio G99 |
| Taktowanie procesora | 2 x 2.2 GHz / 6 x 2.0 GHz |
| Model procesora | Cortex-A76 + Cortex-A55 |
| Procesor graficzny | Arm Mali-G57 MC2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Odporność na wodę | Tak |
| Liczba konfigurowalnych przycisków | 1 |
| Dalmierz laserowy | Tak |
| Odporny na upadek | Tak |
| Odporny na kurz | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Klasa ochrony | MIL-STD-810H |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 184,6 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Głębokość produktu | 22,8 mm |
| Szerokość produktu | 85,6 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ac 802.11b 802.11g 802.11a 802.11n |
| Wydajność | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Barometr | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran współpracuje z rękawiczkami | Tak |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 5 |
| Rozdzielczość | 2388 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD+ |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC IMY MP3 AMR FLAC OGG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI 3GP 3GPP FLV MP4 |
| LED RGB | Tak |
| Nośnik danych | |
| Ilość slotów kart pamięci | 1 |
| Rozszerzenia pamięci | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 9 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Port USB | Tak |
| NFC | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 23,5 h |
| Czas czuwania | 1824 h |
| Moc ładowania | 33 W |
| Pojemność baterii | 15080 mAh |
| Prąd ładowania | 3 A |
| Czas rozmowy | 84 h |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Obiektyw szerokokątny | Tak |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Sensor głównej kamery | Samsung ISOCELL JN1 + GC08A3-WA1XA + SP0A09 |
| Funkcje sztucznej inteligencji (AI) | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 2K |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,45 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Przysłona | F1.8 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |