Producenci
Smartfon Blackview BV9300 Pro zielony 15080 mAh 12/256
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio G99 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 22,8 mm |
| Wysokość produktu | 184,6 mm |
| Waga produktu | 525 g |
| Szerokość produktu | 85,6 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna drugiego ekranu | 3,35 cm (1.32") |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Gorilla Glass 5 |
| Rozdzielczość drugiego ekranu | 360 x 360 px |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Rozdzielczość | 1080 x 2388 px |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Typ HD | Full HD+ |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | DokeOS 4.0 |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 15080 mAh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Czujniki | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Wbudowany kompas | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 24 miesiące