Producenci
Smartfon Blackview BV9900E 6/128 Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Procesor | |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Model procesora | Helio P90 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Układ | Pręt/Belka |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 273 g |
| Szerokość produktu | 78,3 mm |
| Wysokość produktu | 156,5 mm |
| Głębokość produktu | 14,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 55 °C |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | CDMA WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wydajność | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Karta graficzna | 9XM-HP8 |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Tak |
| Przewody | USB |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 5,84" |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Rozdzielczość | 1080 x 2280 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Gęstość pikseli | 432 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10.0 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI 3GP 3GPP MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | OGG IMY MP3 AMR AAC |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Pojemność baterii | 4380 mAh |
| Kamera | |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 16 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 0,3 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) | 2 MP |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Czujnik tętna | Tak |
| Czujnik nacisku | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące