Producenci
Smartfon CAT S42 H+ 3/32GBGB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio A20 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na brud Odporny na uderzenia Wodoodporna Wodoodporny Odporny na wstrząsy Odporny na kurz Odporny chemicznie |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 161,3 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Szerokość produktu | 77,2 mm |
| Głębokość produktu | 12,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługa kart SIM | Hybrid Dual SIM |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Wydajność | |
| Nasićnij i mów (NIM) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 5,5" |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 px |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 18:9 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Bateria | |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Czas rozmów (3G) | 31 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas czuwania (3G) | 35 h |
| Pojemność baterii | 4200 mAh |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 13" |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rodzaj flash | LED |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 5" |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |