Producenci
Smartfon CAT S53 5G 6/128GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 480 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na brud Odporny na kurz Odporny na upadek Wodoodporna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 171 mm |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wydajność | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Nasićnij i mów (NIM) | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 px |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ gniazda karty pamięci | Gniazdo hybrydowe |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 5500 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 2 MP |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,79 |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
Gwarancja 24 miesiące