Producenci
Smartfon CAT S62 Pro 6/128GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 660 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na ścieranie Odporny na kurz Wytrzymały na wibracje Wodoodporna Odporny na ciśnienie |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 76,7 mm |
| Wysokość produktu | 158,5 mm |
| Waga produktu | 248 g |
| Głębokość produktu | 11,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 4 |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Natywna proporcja obrazu | 18:9 |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 px |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 6 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pamięć masowa USB | Tak |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Kamera | |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 400 °C |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość kamery termowizyjnej | 1440 x 1080 px |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Technologia MSX (Multi-Spectral Dynamic Imaging) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Kamera termowizyjna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| MMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące