Producenci
Smartfon CAT S75 6/128GB Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Model procesora | Dimensity 930 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na brud Odporny na kurz Wodoodporna Odporny na upadek |
| Wodoodporny do | 5 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 268 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 11,9 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| NFC | Tak |
| Wydajność | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Przekątna ekranu | 6,58" |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 2 MP |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
Gwarancja 3 miesiące