Producenci
Smartfon Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Tensor |
| Typ procesora | Google |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Stormy Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 210 g |
| Wysokość produktu | 163,9 mm |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Szerokość produktu | 75,9 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | HSPA+ HSDPA UMTS |
| Wiązanie (tryb modemu) | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| MIMO | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 512 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozdzielczość | 1440 x 3120 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Natywna proporcja obrazu | 19.5:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Oprogramowanie | |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5003 mAh |
| Kamera | |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 23,5° |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 11,1 MP |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 48 MP |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps 1920x1080@60fps 3840x2160@30fps 1920x1080@30fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,85 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 3,5 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.31" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/2" |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 94° |
| Rodzaj flash | LED |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 114° |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Zoom optyczny | 4x |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 2160p |
| Cyfrowy zoom | 7x |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GPS | Tak |
Gwarancja 3 miesiące