Producenci
Smartfon Google Pixel 6A 6/128GB Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Google |
| Model procesora | Tensor |
| Koprocesor | Tak |
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny Odporny na kurz |
| Nazwa koloru | Sage |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 71,8 mm |
| Waga produktu | 178 g |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Wysokość produktu | 152,2 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | HSDPA HSPA+ UMTS |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 429 ppi |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4410 mAh |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 77° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/2.55" |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 84° |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 114° |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12,2 Mpix |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 2160p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps 1920x1080@30fps 3840x2160@30fps 1920x1080@60fps |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |