Producenci
Smartfon Google Pixel 7 5G 8/256GB Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Tensor G2 |
| Typ procesora | Google |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Nazwa koloru | Lemongrass |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 155,6 mm |
| Waga produktu | 197 g |
| Szerokość produktu | 73,2 mm |
| Głębokość produktu | 8,7 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| NFC | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS HSPA+ HSDPA |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1400 cd/m2 |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1000 cd/m2 |
| Gęstość pikseli | 416 ppi |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 HEVC AVC H.264 |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4355 mAh |
| Kamera | |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.31" |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 10,8 Mpix |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 114° |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 92,8° |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Panorama | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,85 |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Nawigacja | |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |