Producenci
Smartfon Google Pixel 7A 5G 8/128GB Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Google |
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Model procesora | Tensor G2 |
| Koprocesor | Tak |
| Konstrukcja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Odporny na zadrapania Bryzgoszczelny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Charcoal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 193,5 g |
| Szerokość produktu | 72,9 mm |
| Wysokość produktu | 152 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 3G | UMTS HSDPA HSPA+ |
| MIMO | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Bluetooth | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standard 5G | Sub6 |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Typ matrycy | OLED |
| Gęstość pikseli | 429 ppi |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 AVC H.265 HEVC |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4385 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 1080p |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) Optical Image Stabilization (OIS) |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Panorama | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 80° |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,89 |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 95° |
| Ekspozycja automatyczna | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.73" |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Barometr | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
Gwarancja 3 miesiące