Producenci
Smartfon Google Pixel 8 5G 8/128GB Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Google |
| Model procesora | Tensor G3 |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Hazel |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny Odporny na kurz |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 187 g |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Wysokość produktu | 150,5 mm |
| Szerokość produktu | 70,8 mm |
| Sieć | |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Technologia aptX | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| NFC | Tak |
| Standardy 3G | HSDPA UMTS HSPA+ |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Wybieranie głosem | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie głosu | Tak |
| Funkcje dostępności | Sterowanie głosem |
| Zawartość opakowania | |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Jasność | 1400 cd/m2 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Gęstość pikseli | 428 ppi |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 2000 cd/m2 |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 4575 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@120fps 1920x1080@240fps 1920x1080@60fps 3840x2160@60fps 1920x1080@30fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps |
| Rodzaj flash | LED |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,31 mm (1 / 1.31") |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 95° |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/2.9" |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Panorama | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3.1" |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.31" |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Typ stabilizatora obrazu | Hybrid Image Stabilization (HIS) |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 10,5 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,68 |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 125,8° |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
Gwarancja 24 miesiące