Producenci
Smartfon Google Pixel 8 5G 8/256GB Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Google |
| Koprocesor | Tak |
| Model procesora | Tensor G3 |
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Obsidian |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 187 g |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Szerokość produktu | 70,8 mm |
| Wysokość produktu | 150,5 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| MIMO | Tak |
| Standardy 3G | HSDPA HSPA+ UMTS |
| NFC | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wydajność | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Gęstość pikseli | 428 ppi |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m² |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1400 cd/m² |
| Oprogramowanie | |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC H.265 AVC H.264 |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4575 mAh |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.31" |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,68 |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Typ stabilizatora obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 95° |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 10,5 MP |
| Cyfrowy zoom | 7x |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 125,8° |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Zoom optyczny | 2x |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. |
| Nawigacja | |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 3 miesiące