Producenci
Smartfon Google Pixel 8 Pro 5G 12/128GB Biały (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Typ procesora | Google |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 162,6 mm |
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Głębokość produktu | 8,8 mm |
| Waga produktu | 213 g |
| Sieć | |
| Standardy 3G | HSDPA HSPA+ UMTS |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wydajność | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 489 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2400 cd/m2 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1600 cd/m2 |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozdzielczość | 1344 x 2992 px |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Oprogramowanie | |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 HEVC H.264 AVC |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5050 mAh |
| Kamera | |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 125,5° |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 10,5 MP |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.31" |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,8 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 48 MP |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 95° |
| Makro-fotografia | Tak |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 21,8° |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,95 |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 48 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,68 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Cyfrowy zoom | 7x |
| Panorama | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Zoom optyczny | 10x |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Czujniki | |
| Barometr | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |