Producenci
Smartfon Motorola Edge 20 8/256GB 6,7" OLED 2400x1080 4000mAh Dual SIM 5G Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 778G |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium, Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Nazwa koloru | Frosted Grey |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 163 g |
| Głębokość produktu | 6,99 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 3G | UMTS WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wiązanie (tryb modemu) | Tak |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | Adreno 642L |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Kontrola sztucznej inteligencji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 385 ppi |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Kamera | |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.52" |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 119° |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,25 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 16 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Czujnik gestów | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |