Producenci
Smartfon Motorola Edge 20 Lite 8/128GB 6,7" OLED 2400x1080 5000mAh Dual SIM 5G Lagoon Green (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Mediatek |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 8,25 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy 4G | LTE |
| NFC | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| 5G | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wydajność | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Etui ochronne | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość kamery tylnej | 3840 x 2160 px |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 119° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.52" |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 3 miesiące