Producenci
Smartfon Motorola Edge 30 8/128GB 6,55" P-OLED 1080x2400 4020mAh Dual SIM 5G Meteor Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 778G Plus |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Meteor Grey |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 6,79 mm |
| Szerokość produktu | 74,2 mm |
| Wysokość produktu | 159,4 mm |
| Waga produktu | 155 g |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Moc adaptera AC | 33 W |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4020 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Kamera | |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 50 MP |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,25 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 2 MP |
| Panorama | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,5 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |