Producenci
Smartfon Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB 6,67" P-OLED 1080x2400 4610mAh DualSIM 5G Clark White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 8+ Gen 1 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Clark White |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 8,39 mm |
| Szerokość produktu | 73,5 mm |
| Wysokość produktu | 161,7 mm |
| Waga produktu | 198,5 g |
| Sieć | |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Moc adaptera AC | 125 W |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4610 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 200 MP |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 60 Mpix |
| Obiektyw szerokokątny | Tak |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 50 MP |
| Rozdzielczość teleobiektywu | 12 MP |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GPS | Tak |