Producenci
Smartfon Motorola Edge 40 8/256GB 6,55" P-OLED 2400x1080 4400mAh Dual SIM Reseda Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Model procesora | 8020 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Nazwa koloru | Nebula Green |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 158,4 mm |
| Głębokość produktu | 7,58 mm |
| Waga produktu | 171 g |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Moc adaptera AC | 68 W |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Przekątna ekranu | 6,55" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1200 cd/m2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Multimedia | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4400 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 13 Mpix |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.5" |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Makro-fotografia | Tak |
| Rozpoznawanie scen AI | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |