Producenci
Smartfon Motorola Edge 40 NEO 12/256GB 6,55" OLED 1080xx2400 5000mAh Dual SIM 5G Soothing Sea
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 7030 |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Miętowy |
| Nazwa koloru | Soothing Sea |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Głębokość produktu | 7,79 mm |
| Wysokość produktu | 159,6 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Moc adaptera AC | 68 W |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Futerał ochronny | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna ekranu | 6,55" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Makro-fotografia | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 24 miesiące