Producenci
Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB 6,5" IPS 1600x720 4000mAh Dual SIM 4G Graphite Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | T606 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Unisoc |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 184 g |
| Wysokość produktu | 164,8 mm |
| Szerokość produktu | 75,5 mm |
| Głębokość produktu | 8,5 mm |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Nie |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | Mali-G57 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 px |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Głośniki | Mono |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps 1920x1080@30fps |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,2 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |