Producenci
Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB 6,5" IPS 1600x720 4000mAh Dual SIM Coastal Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Model procesora | T606 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Coastal Blue |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 184 g |
| Wysokość produktu | 164,8 mm |
| Szerokość produktu | 75,5 mm |
| Głębokość produktu | 8,55 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | Mali-G57 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 px |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 Go Edition |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Multimedia | |
| Głośniki | Mono |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Prędkość zegara RAM | 1600 Mhz |
| Typ gniazda karty pamięci | Gniazdo dedykowane |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Kamera | |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |