Producenci
Smartfon Motorola Moto E22 4/64GB 6,5" 1600X720 4020mAh Dual SIM 4G Crystal Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G37 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Crystal Blue |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 74,6 mm |
| Wysokość produktu | 163,5 mm |
| Waga produktu | 169 g |
| Głębokość produktu | 7,99 mm |
| Sieć | |
| NFC | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4020 mAh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rodzaj flash | LED |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |