Producenci
Smartfon Motorola Moto G42 4/64GB Atlantic Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Model procesora | 680 |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Atlantic Green |
| Kolor produktu | Zielony |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 73,5 mm |
| Waga produktu | 174,5 g |
| Głębokość produktu | 8,26 mm |
| Wysokość produktu | 160,6 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 409 ppi |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,4" |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GPS | Tak |