Producenci
Smartfon Motorola Moto G51 4/64GB 6,8" 2400x1080 5000mAh Dual SIM 5G Indygo Blue (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie koprocesora | 1,8 GHz |
| Model procesora | 480 Plus |
| Koprocesor | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Konstrukcja | |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 9,13 mm |
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Wysokość produktu | 170,5 mm |
| Waga produktu | 208 g |
| Sieć | |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Karta graficzna | Adreno 619 |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Przekątna ekranu | 6,8" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1 / 2.76" |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 1,12 µm |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozmiar piksela trzeciego aparatu tylnego | 1,75 µm |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 0,64 µm |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1,12 µm |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Panorama | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
| Wytrzymałość | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
Gwarancja 3 miesiące