Producenci
Smartfon Motorola Moto G60 6/128GB 6,8" IPS 1080x2460 6000mAh Dual SIM Dynamic Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 732G |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 220 g |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 9,8 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Przekątna ekranu | 6,8" |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1024 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |