Producenci
Smartfon Motorola Moto G60 6/128GB 6,8" IPS 1080x2460 6000mAh Dual SIM Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 732G |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Soft silver |
| Układ | Pręt/Belka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 225 g |
| Szerokość produktu | 9,8 mm |
| Wysokość produktu | 169,6 mm |
| Głębokość produktu | 75,9 mm |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 6,8" |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 px |
| Natywna proporcja obrazu | 20.5:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 396 ppi |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozmiar piksela trzeciego aparatu tylnego | 1,75 µm |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 2,1 µm |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps 1280x720@30fps 1920x1080@30fps |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 1,12 µm |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1,4 µm |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |