Producenci
Smartfon Motorola Moto G72 6/128GB Meteoritr Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G99 |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Meteorite grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Układ | Pręt/Belka |
| Materiał obudowy | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 166 g |
| Szerokość produktu | 74,4 mm |
| Wysokość produktu | 160,5 mm |
| Głębokość produktu | 7,9 mm |
| Sieć | |
| Standardy 3G | HSUPA HSDPA UMTS |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Hybrid Dual SIM |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Wydajność | |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Zawartość opakowania | |
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Moc adaptera AC | 33 W |
| Wyświetlacz | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Nośnik danych | |
| Typ gniazda karty pamięci | Gniazdo hybrydowe |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4X |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 1,9 µm |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 1,12 µm |
| Tryb nocny | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,45 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Rozmiar piksela trzeciego aparatu tylnego | 1,75 µm |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1 µm |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Panorama | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 120 fps |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |