Producenci
Smartfon Motorola Moto G72 8/128GB 6,55" P-OLED 1080x2460 5000mAh Dual SIM 4G Mineral White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio G99 |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Mineral White |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 166 g |
| Głębokość produktu | 7,9 mm |
| Szerokość produktu | 74,4 mm |
| Wysokość produktu | 160,5 mm |
| Sieć | |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 px |
| Przekątna ekranu | 6,55" |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość wideo | 1080 x 2460 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,45 |
| Makro-fotografia | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |