Producenci
Smartfon Nokia C12 2/64GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Nie zawiera | Nikiel PCW |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS REACH |
| Pojemność opakowania | 944,73 cm3 |
| Procesor | |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Model procesora | 9863A1 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Materiał obudowy | Szkło, Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz Odporny na upadek Odporny na zalanie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 87,9 mm |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
| Waga produktu | 177,4 g |
| Głębokość produktu | 8,75 mm |
| Wysokość produktu | 160,6 mm |
| Głębokość opakowania | 170,6 mm |
| Szerokość produktu | 74,3 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Single SIM |
| Standardy 3G | HSPA |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Standardy 4G | LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Futerał ochronny | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 px |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 Go edition |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Głośniki | Mono |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Kamera | |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |