Producenci
Smartfon Nokia C22 2/64GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Unisoc |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | SC9863A |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 164,6 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Głębokość produktu | 8,55 mm |
| Szerokość produktu | 75,9 mm |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz 850 MHz |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Single SIM |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wydajność | |
| Odnowiony | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 6,52" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 Go edition |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 2 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |