Producenci
Smartfon Nokia C31 4/64GB Miętowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Miętowy |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Wysokość produktu | 169,2 mm |
| Głębokość produktu | 8,55 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Moc adaptera AC | 10 W |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 px |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 6,75" |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5050 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 2 MP |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |