Producenci
Smartfon Nokia G11 4/64 Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Unisoc |
| Model procesora | T606 |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru | Charcoal |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 164,6 mm |
| Waga produktu | 189 g |
| Szerokość produktu | 75,9 mm |
| Głębokość produktu | 8,5 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Tak |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Moc adaptera AC | 10 W |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 px |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5050 mAh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 2 MP |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |