Producenci
Smartfon Nokia G21 4/64GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Model procesora | T606 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Nordic Blue |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 164,6 mm |
| Głębokość produktu | 8,5 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Szerokość produktu | 75,9 mm |
| Sieć | |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| NFC | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 5050 mAh |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/2.76" |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rodzaj flash | LED |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik Halla | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Elektryczny kompas | Nie |