Producenci
Smartfon Nokia G22 4/128GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 8517130000 |
| Procesor | |
| Model procesora | T606 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Unisoc |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Lagoon Blue |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 382 g |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Szerokość opakowania | 32 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 8,48 mm |
| Szerokość produktu | 76,2 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz 1900 MHz 850 MHz 1800 MHz |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 6,52" |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 px |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5050 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Kamera | |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Rodzaj flash | LED |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |