Producenci
Smartfon Nokia G42 5G 6/128GB Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 480 Plus |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Różowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 75,8 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 193,8 g |
| Głębokość produktu | 8,55 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standard 5G | NR |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 4G | LTE |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 720 x 1612 px |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 560 cd/m2 |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |