Producenci
Smartfon Nokia G42 5G 6/128GB Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 480 |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Liliowy |
| Nazwa koloru | So lila |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 193,8 g |
| Szerokość produktu | 75,8 mm |
| Głębokość produktu | 8,55 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Single SIM |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| NFC | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standard 5G | NR |
| Wydajność | |
| Odnowiony | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 720 x 1612 px |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Tryb nocny | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GPS | Tak |