Producenci
Smartfon Nokia G60 5G 4/128GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 8,61 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Szerokość produktu | 75,9 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz 850 MHz |
| Standard 5G | NR, Sub6 NSA, Sub6 SA |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Technologia aptX | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Przekątna ekranu | 6,58" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 500 cd/m2 |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/5" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/5" |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/2.5" |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |