Producenci
Smartfon ZTE Blade A31 1/32GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,4 GHz |
| Typ procesora | Spreadtrum |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | SC9832E |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 143 g |
| Wysokość produktu | 137,4 mm |
| Głębokość produktu | 10,6 mm |
| Szerokość produktu | 67,5 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Natywna proporcja obrazu | 18:9 |
| Rozdzielczość | 960 x 480 px |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 Go Edition |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.263 VP8 VP9 MPEG4 |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AMR ADPCM MIDI IMY OGG WAV AAC FLAC |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,8 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |